O Firmie

Jesteśmy na rynku od 1992 r.

Kim jesteśmy

Szanowni Państwo,

Nasza działalność na rynku usług rozpoczęła się w roku 1992. Gromadzona od tego czasu wiedza, dotycząca potrzeb i oczekiwań Klientów, miała wpływ na dzisiejszy stan oferowanych usług w zakresie kompleksowego ubezpieczania klientów segmentu indywidualnego jak i biznesowego, ubezpieczania  nieruchomości wspólnot mieszkaniowych. .

Biuro firmy mieści się w Warszawie przy ul Gościeradowskiej 1.
Reprezentujemy największe w Polsce Firmy Ubezpieczeniowe:
Uniqa, Warta, HDI, Gothaer, Generali, Proama, Liberty Direct, AXA,  Allianz, BTA Reso, Ergo Hestia, LINK 4, Aviva, Interrisk, Inter Polska, Compensa, TUZ.

Świadczenie wysokiej jakości oferowanych usług pozwala nam na utrzymywanie wieloletniej współpracy z naszymi Klientami.

Co robimy

Od 2005 roku zajmujemy się ubezpieczeniami dla Wspólnot Mieszkaniowych , które wynikają z Ustawy o konieczności ubezpieczania majątku zarządzanego w imieniu wspólnot. Doradzamy oraz pomagamy wybrać najbardziej opcjonalny wariant ubezpieczenia dostosowany do potrzeb danej wspólnoty.

W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo ubezpieczenia komunikacyjne OC, AC, ubezpieczenie mieszkań, domów, ubezpieczenia podróżne, kosztów leczenia, NNW, zdrowotne i wiele innych.

Oferujemy również kompleksowe ubezpieczenia dla firm, ubezpieczenia grupowe, OC działalności gospodarczej oraz ubezpieczenia finansowe, kontraktowe.

Obsługujemy klientów z terenu Warszawy i najbliższych okolic.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ubezpieczeniową, a w razie pytań zachęcamy do kontaktu: tel. biura: 22 678 80 73, tel. kom.: 602 326 559

Nasi partnerzy

oraz

ARomex Andrzej Romański, W-Z Nieruchomości s.c., ADMIN s.c. Warszawa